Aktualności

Sala "Ekologa" zajęta na Matury, od 8 czerwca treningi na Orliku

Szanowni rodzice grup Osesków, Szkrabów I oraz II i grup dziewcząt trenujących w  Zespole Szkół Ekologicznych ważna informacja !

 

W dniach 8 - 20 czerwca w salach gimnastycznych w Zespole Szkół Ekologicznych przy ul. Francuskiej odbywać się będą matury oraz egzaminy klas ósmych, w związku z tym w wymienionym terminie jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w treningach.

Informujemy, iż w salach gimnastycznych, na czas egzaminów, będą ustawione stoły i krzesła, a my na ten czas - jeżeli nie będzie padać będziemy realizować treningi - przy szkole, na boisku do koszykówki - orliku.

 

Uwaga trening Osesków we wtorek 9 czerwca zostaje całkowicie odwołany

 

Na pozostałych obiektach: hala ul. Urszuli, hala ul. Amelii - zgodnie z harmonogramem i bez żadnych zmian! Tam żadnych egzaminów nie będzie.

W dniu 11.06.2020 r. (NAJBLIŻSZY CZWARTEK) - ŚWIĘTO - WSZYSTKIE OBIEKTY BĘDĄ ZAMKNIĘTE I ZAJĘCIA SĄ ODWOŁANE WE WSZYSTKICH LOKALIZACJACH.

 

Informujemy, iż wszelkie oświadczenia jakie od Państwa mamy, a także zgody są aktualne także na boisko i nie trzeba nic dosyłać nam.

Najważniejsze informacje:

1. Godziny treningów NIE ZMIENIAJĄ SIĘ!

2. Dzieci ćwiczą na boisku zgodnie z regularnym harmonogramem!

3. Treningi BĘDĄ REALIZOWANE (na czas trwania egzaminów i wyłączenia sal gimnastycznych) według takich samych zasad jak wcześniej, ale na boisku - pod jednym warunkiem, przy braku opadów i sprzyjającej aurze.

4. Trenerzy albo Fundacja MINIBASKET - będą informować w formie SMS Państwa na podane nr - TYLKO o odwołaniu treningów ze względu na opady lub złą pogodę!!!

SMS PRZESŁANY ZOSTANIE NAJPÓŹNIEJ GODZINĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM TRENINGU W DANYM DNIU.

5. Sprzęt będzie przewieziony na boiska (małe kosze, piłki, inne przybory).

6. Nie ma w dalszym ciągu możliwości korzystania z szatni, ale na orliku będzie otwarta toaleta dla dzieci. Obowiązują takie same zasady.

7. Rodzice nie wchodzą na czas egzaminów na teren szkoły - trener odbiera dzieci przed orlikiem i odprowadza po treningu. Prosimy o dostosowanie się.

8. Jak tylko sale gimnastyczne i szkoła będzie otwarta dla dodatkowych zajęć - wówczas jak najszybciej będzie to możliwe powrócimy do środka, poinformujemy Państwa o tym wcześniej.

W załączniku przesyłamy zdjęcie orlika.

Na czas matur i egzaminów bramy do szkoły z każdej strony mogą być zamknięte - dlatego zbiórka jest przed bramą od strony boisk (przy ul. Słowackiej - przy orliku i małej szkole).

Trenerzy będą odpowiednio wcześniej, przed treningami - mają wszystkie klucze, potrzebne do otwarcia bram, szatni, magazynu ze sprzętem.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

MINIBASKET TEAM!