Aktualności

Port Lotniczy Babimost partnerem Akademii !

Marzą nam się dalekie loty zarówno te sportowe jaki i te związane z podróżami.
Teraz będzie to dużo łatwiejsze ponieważ naszym nowym partnerem został Lotnisko Zielona Góra-Babimost
Tak to prawda LECIMY RAZEM

Atuty Lotniska
Z Lubuskiego w Świat - Na jednym bilecie polecimy m.in. do Amsterdamu, Paryża, Mediolanu czy Sztokholmu. Tanie Bilety do Warszawy.
Zwiedzaj lubuskie z LOTem
Zapraszamy do odwiedzenia polskiej Toskanii –
Regionu Lubuskiego i jego niesamowitych, magicznych miejsc !

Rozwój gospodarczy tylko w Lubuskie.
„Regionalne lotnisko – globalne możliwości” odzwierciedla prawdziwe atuty portu. Dzięki korzystnemu położeniu lotniska z dojazdem do autostrady A-2 i trasy szybkiego ruchu S-3 oraz magistrali kolejowej Wschód-Zachód przy skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków komunikacyjno-transportowych sprawnie i szybko dojedziemy z/do Berlina i Poznania. Lotnisko posiada także znakomitą infrastrukturę pozwalającą na przyjmowanie wszystkich typów samolotów, a dzięki systemowi ILS – także w niedogodnych warunkach atmosferycznych.

Na przedsiębiorców czekają wolne grunty inwestycyjne – 120 ha wokół lotniska i blisko 60 ha na jego terenie, z przeznaczeniem na rozwój działalności cargo i innych obszarów gospodarczych. Gwarantujemy niskie koszty obsługi operacji lotniczych oraz brak ograniczeń środowiskowych i urbanistycznych.

Wszystko to sprawia, że Port Lotniczy Zielona Góra w Babimoście jest konkurencyjny w stosunku do innych portów regionalnych i ma szansę stać się symbolem innowacyjności i dynamiki rozwoju województwa lubuskiego – zielonej krainy nowoczesnych technologii.

Witamy na pokładzie Akademia Mistrzów Koszykówki "Minibasket" Zielona Góra

Lotnisko Zielona Góra-Babimost
Lubuskie warte zachodu
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Lubuskie