Aktualności

Za nami półkolonia Zimowa 2021

 
Jeden jedyny turnus półkolonii zimowych minął nam bardzo szybko. Mieliśmy wspaniałe dzieci i mnóstwo fantastycznych chwil.
 
W czasie tygodnia zajęć  w programie odbyły m.in warsztaty fotograficzne, iluzjonisty, motoryczne czy gimnastyczne.  W czasie zajęć fotograficznych młodzi sportowcy poznali podstawy techniki fotografii, starsze i te nowe modele profesjonalnych aparatów, obiektywów i sprzętu fotograficznego. Poznali różne rozwiązania, lataliśmy również foto dronem a na koniec wcielili się modeli i każdy miał swój osobisty portret.
Oczywiście nie zabrakło mega ciekawych treningów z naszym trenerem Kamil Sajnóg, który przez cały turnus dba by forma rosła.
Grupami opiekowały się, organizowały zadania, dbały o to by nie było czasu na nudę, pilnowały by każdy dobrze zjadł i się nawodnił, niezastąpione M&M czyli Magda i Martyna.
W ciągu tych 5 dni odbyły się również warsztaty  ,,Żywienie młodego sportowca" z zaproszonym gościem trenerem Szymonem,  warsztaty  iluzjonisty, motoryczne i gimnastyka.   Codziennie masa atrakcji jak zawsze u Nas.
Zabawa trwała w najlepsze choć czas szybko mijał. Tradycyjnie w Akademii Minibasket w ostatni dzień zaplanowano małe zakończenie oraz wręczenie nagród i upominków dla Naszych Mistrzów.Wszyscy uczestnicy tradycyjnie otrzymali minibasketowe gadżety, były czapki, kalendarze, medale.
Dziękujemy i do zobaczenia po feriach na treningach Minibasket !