Aktualności

Karnety na Zastal Enea BC Zielona Góra dla zawodników ,zawodniczek oraz rodziców/opiekunów prawnych Akademii MINIBASKET

Karnety na Zastal Enea BC Zielona Góra dla zawodników ,zawodniczek oraz rodziców/opiekunów prawnych Akademii MINIBASKET

Szanowni Państwo,

Grono S.S.A przygotowało propozycję karnetów na WSZYSTKIE MECZE w hali CRS w sezonie 2021/2022, Polska Liga Koszykówki (runda zasadnicza + play off), Liga VTB – wszystkie te spotkania będą mogli obejrzeć posiadacze karnetów z podziałem na:

– cena 150 zł dla zawodników i zawodniczek Minibasket – na wszystkie mecze!
– cena dla rodzica (opiekuna prawnego) 338 zł (maksymalnie 1 szt.) – na wszystkie mecze!

Rabat 5% dla osób zaszczepionych
– cena 142 zł dla zawodników i zawodniczek Minibasket – na wszystkie mecze!
– cena dla rodzica (opiekuna prawnego) 321zł (maksymalnie 1 szt.) – na wszystkie mecze!

Kupując karnet masz pewność, że będziesz miał wstęp na wszystkie mecze naszej drużyny z udziałem publiczności organizowane w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowym. W związku ze stanem epidemicznym oraz ewentualnymi przeszkodami w organizacji meczów niezależnymi od nas, czyli organizatora (Grono S.S.A), nie gwarantujemy ilości wydarzeń, w których będziesz miał prawo wziąć udział.

Oferta dotyczy sektora G3, który jest dedykowany dla MINIBASKET&SKM Zastal. Celem jest wspólne kibicowanie zawodników, rodziców, pracowników Akademii drużynie Zatalu BC w sezonie 2021/22.

Wpłat można dokonywać przelewem na konto bankowe nr mBank: 59 1140 2004 0000 3602 7790 6432  (w tytule przelewu – imię i nazwisko dziecka, rocznik, imię i nazwisko rodzica (opiekuna prawnego) do dnia 03.09.2021 r.